
Ми обрали 4 сценарії, які найчастіше звучали раніше:
1. Конфронтація з агресором. Силове вирішення.
2. Референдум. Його можливий підсумок – відмова від Донбасу.
3. Компроміс – у широкому розумінні.
4. Залишити усе, як є.
Читати спецпроект – натисніть тут.
Екс-міністр закордонних справ України Володимир Огризко пояснив, чому Україна не має права йти навіть на мінімальні поступки. Він вважає, що Київ повинен почати розробку ракетного щиту. Ба більше – наші ракети повинні досягати Москви.
Читайте: Які товари можна перевозити в “ДНР” і “ЛНР”
Директор Інституту стратегічних досліджень Нова Україна Андрій Єрмолаєв розклав по полицям компромісний варіант під умовною назвою Мінськ-3. Є склад учасників переговорів та покроковий план – до часових проміжків.
Народний депутат України Віктор Балога давно пропонував референдум щодо майбутнього Донбасу. У спецпроекті Фактів ICTV Балога наполягає, що це – план “Б”, який розблокує ситуацію.
Німецький політолог Андреас Умланд має найбільш песимістичний прогноз – у 2017-му нічого не зміниться. Його він і аргументовує.
Читайте: Райнерт: ЄС тримає перед Україною морквину і проводить колоніальну політику
Новизна проекту – економічна оцінка кожного зі сценаріїв. Засновник маркетингової компанії Geo-M, економіст Максим Зінченко на основі запропонованих сценаріїв дає власний висновок: то чи може собі дозволити Україна ескалацію і чи вигідне їй “розлучення”?
Натискайте на банер нижче і читайте спецпроект Що буде з Донбасом у 2017 році: 4 сценарії.