PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Глава фінкомітету Рибалка в США розповів конгресменам про українські реформи

Про це сам політик пише на своїй сторінці в Facebook.

Зокрема, тема гальмування економічних реформ та високий рівень корупції, в тому числі, і в силових структурах, обговорювалися на зустрічі з головою Комітету Палати представників з міжнародних справ Едом Ройсом.

– Під час тривалої бесіди ми детально обговорили ситуацію в Україні. Звичайно, найбільше мене турбує два питання, які є взаємопов’язаними. Перше – гальмування економічних реформ. Друге – божевільна корупція, в тому числі і свавілля силових структур, які знищують бізнес, вибиваючи гроші або на чиєсь замовлення, – написав Рибалка.

Він також додав, що подякував американським колегам за допомогу, яку надає Україні уряд США.

– Для нас це дуже важливо. Для нас це дуже важливо. Ми вже бачимо перші результати. Але стара прогнила система опирається і навіть йде у наступ. Ми не маємо права зупинятися на шляху реформ. Фракція Радикальної партії Олега Ляшка буде робити усе, аби допомогти атикорупційним зусиллям здорових сил в Україні, – зазначив Рибалка.

Крім того, хід реформ і побудова системи підтримки малого і середнього бізнесу також обговорювалися на зустрічі з президентом і головним виконавчим директором Комітету з політичних дій в бізнесі (BIPAC) Джимом Герлахом.

BIPAC є однією з найбільших і найбільш впливових організацій, що займаються підвищенням політичної ефективності ділових кіл Сполучених Штатів. Джим Герлах добре розбирається в ситуації в Україні – в Конгресі він був активним членом групи Україна і давно співпрацює з великою українською діаспорою в Пенсільванії.

– Джим вважає, що в інтересах США щоб Україна стала сильною і успішною країною, – написав Рибалка.

За його словами, він розповів про стратегічні напрацювання Радикальної партії по розвитку фінансово-банківської системи і стимулювання розвитку промисловості України. Зокрема, за прийнятим законом про Експортно-кредитному агентстві і напрацювання щодо індустріальних парків.

Глава фінкомітету Рибалка в США розповів конгресменам про українські реформи / 3 фотографии

Читайте: Нардеп Сергій Рибалка в Дніпрі провів для дітей тренування з боксу

Раніше Рибалка також провів зустрічі з конгресменом Робертом Піттенгером, з яким обговорив вихід України з фінансово-банківської кризи і хід реформ фінансового сектора, а також з президентом консервативного стратегічного аналітичного центру Heritage Foundation Едвіном Феулнером.

– Мій головний меседж: нам потрібні системні реформи в економіці, і зокрема зміцнення довіри і розвиток фінансової системи. Нам також потрібні істотні успіхи в сфері боротьби з корупцією та захистом прав людини, кредитора і інвестора. Тільки тоді ми зможемо отримати нормальне економічне зростання в Україні і реально підвищити рівень життя наших громадян. І тоді ми зможемо не просто відстояти українську незалежність, а й повернути захоплені території. Наша фракція буде і надалі пропонувати законопроекти та інші напрацювання для розвитку економіки України та для боротьби з корупцією, відновлення ефективних правоохоронних органів, справедливої ​​судової системи для захисту прав інвесторів і всіх громадян, – написав Рибалка за підсумками зустрічі в Facebook.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка