PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

У топ-10 забудовників Києва увійшла компанія з області

Рейтинг є абсолютно незалежним і ґрунтується тільки на реальних економічних показниках. В основі оцінки – дані з реєстру ДАБІ (Державна архітектурно- будівельна інспекція України). Головним критерієм є кількість зданих об’єктів за минулий рік. Авторитетними партнерами проекту виступають аналітична система You Control і юридична компанія Constructive Lawyers. Все це в комплексі створює важливий релевантний інформаційний інструмент для визначення об’єктів для інвестування і аналізу ринку нерухомості.

Цього року рейтинг здивував. В топ-10 увірвалась компанія передмістя Києва – Орлан-Інвест Груп – і це стало головною несподіванкою. Орлан-Інвест Груп працює на ринку лише п’ять років, але за такий короткий час встигла завоювати авторитет і серед перенасиченого ринку нерухомості стати на один щабель з великими визнаними компаніями.

Читайте: Топ-компанії, де хочуть працювати найбільше (РЕЙТИНГ)

З кожним роком забудовник набирає вдвічі швидший темп розвитку, розпочинає більше об’єктів, більші за попередні. Всі розпочаті будівництва добудовуються та здаються, що, безумовно, варто уваги та оцінки.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка