Російський корабель протаранив військовий буксир України в Азовському морі

В Азовському морі російський катер протаранив український рейдовий військовий буксир, повідомляє прес-служба ВМС України у Facebook.
Сьогодні двоє малих броньованих артилерійських катерів Бердянськ і Нікополь та рейдовий буксир Яни Капу здійснювали перехід з порту Одеси до порту Маріуполь Азовського моря.
Росія була заздалегідь проінформована про дії ВМС України.
– Прикордонний корабель Дон здійснив таран нашого рейдового буксиру, в результаті якого пошкоджено головний двигун корабля, обшивку та леєрне огородження, втрачено рятувальний плотик, – йдеться у повідомленні.
Читайте: Агресія РФ на Азові: Рада ЄС готова допомогти Україні
Таким чином Росія вкотре продемонструвала свою агресію в Азовському морі та нехтування нормами міжнародного права. Всі незаконні дії російської сторони фіксуються і будуть передані у відповідні міжнародні органи.
Як повідомляє Інтерфакс, у ФСБ Росії заявили, що українські кораблі нібито перетнули кордон та небезпечно маневрували.
За словами відомства, Україна також нібито не подала заявок на рух Керченською протокою.
До слова, в Азовському морі російські прикордонники затримали українських рибалок і конфіскували у них катер.
Фото: ВМС України