У Києві захворюваність на грип та ГРВІ серед школярів зросла на 8,9%, тому прийнято рішення про часткове призупинення навчання у трьох школах, повідомив перший заступник глави КМДА Микола Поворозник.
– Наразі для учнів початкових класів спеціалізованої школи №88 Печерського району призупинено навчальний процес. У Святошинському районі призупинено навчання у одному з класів школи №50 та у ще одному – у НВК Лілея, – цитує чиновника прес-служба столичної мерії.
Читайте: Обережно – грип! Як уберегтися і чи потрібне щеплення
При цьому він наголосив, що дошкільні навчальні заклади закриватися не будуть.
Поворозник також розповів, що зараз у столиці захворюваність на грип і ГРВІ перебуває на рівні, характерному для даного періоду року, а збільшення хворих за 49-й тиждень незначне – на 4,3%.
Раніше у Харківській області через грип та ГРВІ на карантин закрили 30 шкіл.