PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Європейський бізнес підтримав зупинку зростання тарифів на перевезення УЗ

Меморандум стане відправною точкою за погодженням пропозицій Європейської бізнес-асоціації (ЄБА) та Укрзалізниці (УЗ). Він буде націлений не тільки на реформування ринку з баченням вантажовідправників, а й залізничників.

– Питання підписання Меморандуму актуалізувалося після оголошення підвищення тарифу на вантажні залізничні перевезення на 14,2%, – пояснює координатор логістичного комітету Європейської бізнес-асоціації Ярина Скороход.

Бізнес пішов назустріч залізничному монополісту Укрзалізниця та погодився на одноразове підвищення тарифу на вантажоперевезення на 14,2% з 1 квітня 2019 року.

При цьому, згідно з домовленостями бізнесу з УЗ, монополіст повинен обмежитися цим підвищенням і не піднімати тарифи протягом року.

– Потрібно комплексно підійти до реформування УЗ зараз, до того, як з’явиться незалежний орган, що формуватиме тарифну політику на УЗ – Національна комісія регулювання питань транспорту, – сказала представниця асоціації.

Так, за словами народного депутата, члена комітету Верховної Ради з питань транспорту Володимира Гусака, за минулий рік в результаті тарифної політики Укрзалізниці обсяги автовантажних перевезень зросли на 15%.

Тобто через підвищення вартості перевезень УЗ вантажовідправники надають перевагу автоперевезенням.

Читайте: Укрзалізниця планує створити “рада вантажовідправників” для організації прозорого діалогу з ринком

Також Скороход повідомила, що Європейська бізнес-асоціація направила основні тези про відкриття інформації про витрати, а саме, яким чином розподілятимуться кошти, отримані УЗ від підвищення тарифу.

– Там було багато закріплених пасажів про поточні контракти УЗ, а саме закупівлі рухомого складу через ті контракти, що вже укладені з машинобудівними підприємствами.

Питання вироблення тарифної політики тимчасове, поки не працюватиме Національна комісія регулювання питань транспорту, – додала Ярина Скороход.

Раніше Факти ICTV писали про те, що Укрзалізниця запускає додаткові потяги на Пасху.

Джерело: Обозреватель

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка