PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Територію навколо Філармонії грунтовно укріплять, щоб зупинити багаторічне руйнування

Володимирську гірку грунтовно укріплять, щоб врятувати будівлю Філармонії, яка багато років зазнавала руйнування.

Територію навколо Філармонії грунтовно укріплять, щоб зупинити багаторічне руйнування

Володимирську гірку грунтовно укріплять, щоб врятувати будівлю Філармонії, яка багато років зазнавала руйнування.

Про це заявив політичний експерт Олексій Голобуцький у соціальній мережі Facebook.

– Ви знали, що Національна філармонія України у Києві вже 40 років була під загрозою руйнування? Причиною цього була небезпечна зсувна ситуація на Володимирській гірці та в Хрещатому парку. Десятиліттями ця проблема чомусь нікого не цікавила. І тільки за останні роки Київська адміністрація провела першочергові роботи, завдяки яким вдалося врятувати будівлю. І зараз у планах – грунтовно зміцнити зсувонебезпечні схили, щоб остаточно убезпечити будівлю, – пише експерт.

За його словами, активно про небезпечне становище будівлі заговорили у 2008 році. Правда, тоді міська влада більше переживали за ділянку землі, ніж за саму будівлю. Та й боротьба за порятунок виглядала як перепалка на сторінках різних ЗМІ, замість проведення реальних робіт.

– Але після Революції Гідності стан речей, на щастя, змінився. У нинішній міській адміністрації, мабуть, розуміють, що Філармонія – це, у першу чергу, історична будівля і її потрібно берегти. Недарма при реконструкції Володимирської гірки у минулому році був встановлений ​​захист від зсувів. Якби не він- через кілька років парк і його околиці просто почали б плисти. Зараз же розроблений і вже починає впроваджуватися проект по зміцненню ділянки безпосередньо біля філармонії, щоб будівлі вже точно нічого не загрожувало. Схил тут грунтовно посилять, щоб забути про цю проблему в принципі, – продовжує політолог.

Експерт вважає, що не можна залишити одну зі знакових будівель міста без уваги.

– Це все добре, звичайно, але ось чого я не можу зрозуміти – як так може бути, що протягом декількох десятиліть чиновникам було плювати на будівлю, яка у багатьох киян і гостей столиці асоціюється з містом? Плювати на історію, музику, навіть на те, що зсуви вплинуть на вуличний рух і можуть загрожувати життю та здоров’ю киян? Радує, що зараз ситуація йде на поправку, але питання до минулої влади залишаються … – резюмує Олексій Голобуцький.

Читайте: У КМДА розробили проект, який додасть 35 млн у бюджет Києва

Нагадаємо, що 25 травня відкрили оновлений парк Володимирська гірка.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка