Скільки людей святкували День незалежності на Майдані
На Майдані на святкуванні Дня незалежності зібралося 50 тисяч осіб.
Про це під час брифінгу повідомив начальник ГУ Нацполіції у Києві Андрій Крищенко.
– Зараз основні заходи закінчилися. У ході брали участь приблизно 12 тис. учасників, за маршрутом руху було близько 20 тис. осіб, а вже на Майдані незалежності зібралося близько 50 тис. громадян, – повідомив Крищенко.
Читайте: Монатік, Джамала і ONUKA: як українські зірки святкую День незалежності
За словами волонтера Мирослава Гая, у Марші захисників у Києві взяли участь 50 тисяч осіб.
– Нас було на Марші захисників 50 тисяч. Це просто гігантська кількість. Я такого ще не бачив, – сказав Гай.
Поліція не допустила серйозних порушень під час заходів.
Нагадаємо, що Факти ICTV cлідкувати за святкуванням Дня незалежності онлайн.