НАЗК знайшло порушення у звітах партій, що пройшли до Ради
НАЗК завершило аналіз звітів політичних партій про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за ІІ квартал 2019 року, і за його результатами знайшли порушення у документах 58 політсил.
– 58 висновків містять інформацію про виявлені порушення порядку надання звіту політичної партії, отримання внеску на підтримку політичної партії, за що передбачена відповідальність за статтями 212-21, 212-15 КУпАП, – наголошується в повідомленні.
Зокрема, порушення виявлені у звітах політичних партій Слуга народу, Опозиційна платформа – За життя, Батьківщина та Голос, які пройшли до Верховної Ради за результатами позачергових виборів.
Читайте: Рада скасувала фінансування партій, які не набрали 5% на виборах
Йдеться про внески особами з непогашеним податковим боргом, що заборонено законом. На них будуть складені протоколи про адміністративні правопорушення.
Нагадаємо, у проекті державного бюджету на 2020 рік закладено 1 млрд грн на фінансування партій.
Джерело: НАЗК