Укр Рус
, редакторка розділу Здоров’я

Ви – засранці: Зеленський звернувся до водіїв перевантажених фур

володимир зеленський

Президент Володимир Зеленський звернувся до власників та водіїв фур, вантажних автомобілів, які перевищують вагову норму перевезення багажу, та попросив їх не псувати українські дороги.

Президент відзначив, що країна витрачає на ремонт 1 км доріг $1 млн.

– Ми тут робимо велике виробництво – як все побудувати, як все встигнути до кінця року, де взяти гроші. І вже будуємо, вже багато доріг побудували… А їм все одно, у них своє життя, – заявив Володимир Зеленський у своєму відеозверненні.

Читайте: Ямковий ремонт доріг повинен піти у минуле – Зеленський

Зараз дивляться

Президент перерахував заходи, які діють в країні задля контролю за дотриманням норм власниками та водіями фур – співпраця з СБУ, Нацполіцією, Державтоінспекцією, встановлення пунктів контролю.

Але вони не будуть дієвими, поки водії думатимуть лише про свою вигоду, а не про збереження доріг, вважає глава держави.

Крім того, Володимир Зеленський долучився до групи у соціальній мережі, де водії попереджають один одного про пункти контролю. Він попросив їх не псувати дороги і не заважати робити Україну кращою.

– Розвеселили ви мене, розвеселили всіх. Ви, хлопці, засранці. Ми тут хочемо щось хороше для країни зробити. Допомагати ви не можете, не здатні, хоча б не заважайте, – підсумував президент України.

У 2020 році в Україні триває ремонт доріг.

Його не зупиняють навіть під час карантину, повідомив глава уряду Денис Шмигаль.

За його словами, ремонт доріг в Україні зупиняти не можна, адже це локомотив української економіки.

автодороги, Володимир Зеленський
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка