Укр Рус
, редакторка стрічки

Била та поїла горілкою, щоб не скавчав. У Києві поліцейські врятували цуценя від жорстокої власниці

Била та поїла горілкою, щоб не скавчав. У Києві поліцейські врятували цуценя від жорстокої власниці

У Києві поліцейські врятували тримісячне цуценя від жорстокої власниці. Песик вже має нову родину.

Історію порятунку собаки розповіли у пресслужбі поліції Києва.

Минулого місяця інспектори з протидії домашньому насильству Денис Матвіенко та Алла Вангородська-Кроткіх отримали виклик про конфлікт між сусідами.

Зараз дивляться

Розібравшись у ситуації, поліцейські збирались вже виходити, як в цей час у кімнаті заявниці почули жалібне скавчання.

Посеред розкиданих речей помітили маленьке цуценя такси, яке було знервоване та виглядало наляканим. На запитання правоохоронців, чому собака знаходиться в такому стані жінка відповідати відмовилась.

Била та поїла горілкою, щоб не скавчав. У Києві поліцейські врятували цуценя від жорстокої власниці Фото 1

Від сусідів охоронці порядку дізнались, що власниця тварини постійно вчиняє сварки, знущається над цуценям, прив’язує його до батареї та б’є.

– Жодного разу порушниця не вигулювала песика на вулиці та морила його голодом. Сусіди, хто як міг підгодовували тварину. Аби чотирилапий менш дратував жінку та не скавчав – вона підпаювала його горілкою. В квартирі ми не знайшли ані корму, ані інших харчів для цуценяти, не кажучи вже про посуд або інші речі для нього, – розповів старший лейтенант поліції Денис Матвієнко.

Правоохоронці вилучили тварину та передали ветеринарам для огляду та оцінки стану її здоров’я, а на зловмисницю склали протокол за жорстоке поводження з твариною. Суд оштрафував жінку на 3400 гривень.

– У клініці песику стало зле, йому діагностували важку інфекційну хворобу і нам повідомили, що відлік життя пішов на години. Лікарі допомогли швидко відшукати потрібну вакцину, тож я з колегою її придбали. Завдяки небайдужості та професійності працівників Центр захисту тварин собачку вдалось виходити та врятувати вдруге, – додає поліцейський.

Била та поїла горілкою, щоб не скавчав. У Києві поліцейські врятували цуценя від жорстокої власниці Фото 2

За весь час рятування цуценяти Денис настільки до нього прив’язався, що коли дізнався про рішення суду і що собаку власниці більш не повернуть, вирішив забрати її собі.

– Песика я назвав Боб або лагідно – Бабанич і для мене він справжній друг, про якого я мріяв, але довго не вагався брати через постійну зайнятість на роботі. Зараз із ним допомагає моя дівчина. Боб вже відійшов від хвороби, повернувся до щасливого життя і грається з задоволенням, – зазначає він.

Била та поїла горілкою, щоб не скавчав. У Києві поліцейські врятували цуценя від жорстокої власниці Фото 3

Джерело: поліція Києва

Читайте також
СБУ викрила агентурну групу розвідки РФ, яка повідомляла ворогу позиції ЗСУ під Бахмутом
СБУ викрила агентурну групу розвідки РФ, яка повідомляла ворогу позиції ЗСУ під Бахмутом

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка