Укр Рус
, редакторка стрічки

Танки, БМП і боєприпаси: Данія направила Україні техніку на $520 млн

Данія - прапор
Фото: Pexels

Данія направила 13-й пакет військової допомоги Україні в розмірі $520 млн. До нього увійдуть танки, бойові машини піхоти, артилерійські боєприпаси, безпілотники і стрілецька зброя.

Про це повідомляють на сайті Міністерства оборони Данії.

До пакету також додали броньовані інженерно-евакуаційні машини, постачання яких фінансується у співпраці з Німеччиною.

Зараз дивляться

– Україна може розраховувати на непохитну підтримку Данії в боротьбі за свободу. Це підтримка, яка має вирішальне значення для продовження боротьби України. Ця пожертва також посилає важливий сигнал як Україні, так і Росії, про те, що ми не втрачаємо уваги (до України, – Ред.), хоча більшість уваги світу цими днями спрямована на Ізраїль і Палестину, – заявив міністр закордонних справ Данії Ларс Лекке Расмуссен.

З огляду на потреби України у додаткових 155-мм артилерійських боєприпасах, водночас пропонується більша кількість метальних зарядів із запасів Міноборони Данії.

Читайте також
Данія і Чехія передадуть Україні БМП, танки та стрілецьку зброю
ЗСУ, танк Leopard 1, навчання
.

Зазначається, що ця техніка й типи боєприпасів затребувані Україною і мають вирішальне значення для підтримки її сухопутної бойової потужності.

– Я зустрівся зі своїм українським колегою у вівторок у Києві. Саме на основі переговорів, що тривають, було складено 13-й данський пакет допомоги, – зазначив міністр оборони Данії Троельс Лунд Поульсен.

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка