Укр Рус
, редакторка стрічки

Деякі угруповання військ у ЗСУ переформатують – Сирський

Олександр⁩ Сирський
Фото: Генштаб ЗСУ

Деякі угруповання військ Збройних сил України планують переформатувати. Йдеться передусім про управлінський кадровий потенціал, його грамотний і раціональний перерозподіл.

Переформатування ЗСУ

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що зараз триває оптимізація військових організаційних структур, які безпосередньо беруть участь у захисті від повномасштабної агресії Росії.

Сирський пояснив, що здійснюються організаційні заходи, головна мета яких полягає у спрощенні, максимальному підвищенні якості та оперативності управління.

Зараз дивляться

За його словами, переформатування у Збройних силах України відбувається з урахуванням досвіду бойових дій.

Які пріоритети

Водночас головнокомандувач ЗСУ наголосив, що прагне налагодити процес ротацій особового складу бойових бригад.

Він звернув увагу, що деякі військові частини захищають Україну з перших днів повномасштабного вторгнення Росії.

Олександр Сирський вважає, що необхідно приділяти більше уваги питанню відпочинку українських військових, доукомплектуванню озброєнням, військовою технікою, відновленню боєздатності бригад.

За словами головнокомандувача ЗСУ, процес уже запущено, а надалі він лише нарощуватиметься. Україна посилює оборонні спроможності, щоби наблизити власну перемогу, зазначив Олександр Сирський.

Читайте також
Є резерви: у Кабміні не бачать потреби в мобілізації 500 тис. українців
Україні не потрібно мобілізувати 500 тис. осіб – Шмигаль

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка