Укр Рус
Пояснюємо
Пояснюємо
, редакторка стрічки

Ситуація на кордоні з Польщею: як дізнатися актуальну інформацію

ситуація на кордоні з Польщею
Фото: Depositphotos

Через війну багато українців виїхали до Польщі в пошуках безпеки або використовують польські автостанції, аеропорти та залізницю як транзитні вузли для подорожей.  

Факти ICTV дізнавалися, яка ситуація на кордоні з Польщею та чи доведеться стояти у черзі. 

Щоб уникнути тривалого очікування та заощадити час, варто заздалегідь дізнатися про завантаженість пунктів пропуску та обрати найменш перевантажений. 

Зараз дивляться

Ситуація на кордоні з Польщею: які пункти пропуску працюють  

На кордоні між Україною та Польщею діють шість автомобільних пунктів перетину, також є можливість переходу пішки. Всі ці пункти працюють цілодобово. 

Автомобільні пункти пропуску: 

  • Рава-Руська – Хребенне 
  • Угринів – Долгобичув
  • Ягодин – Дорогуськ 
  • Краківець – Корчова 
  • Устилуг – Зосін 
  • Грушів – Будомєж 
  • Смільниця – Кросьценко
  • Шегині – Медика 

Чи є черги на кордоні з Польщею 

Щоб дізнатися ситуацію на кордоні з Польщею станом на зараз, краще скористатися інтерактивною мапою, яку створила ДПСУ.  

Користатися нею досить просто:

  • Потрібно зайти на мапу, вказати країну, в яку ви збираєтесь їхати, а також обрати пункт пропуску. Це може бути автомобільний, повітряний, пішохідний, річковий, морський або залізничний.
  • Якщо ви їдете машиною, то потрібно обрати автомобільні пункти пропуску. Далі ви на карті побачите зображення транспорту різного кольору. Якщо ви оберете автомобільний пункт пропуску і на ньому буде низька завантаженість, то побачите автомобілі, пофарбовані в зелений колір. Якщо ж завантаженість середня, то колір зміниться на синій, за високої завантаженості автомобілі будуть червоного кольору.  
Скрин карти ДПСУ

Скрин карти ДПСУ

Також можна скористатися сайтом Державної митної служби. У доступі повна інформація про час очікування на різних пунктах пропуску у годинах та хвилинах. 

Відповідно до інформації на сайті, зараз у пункті пропуску Яготин – Дорогуськ можна проїхати лише вантажним транспортом, легкові автомобілі не пропускають. Час очікування вантажного транспорту становить 8 хвилин. Якщо ж ви їдете через пункт Краківець – Корчова, вам доведеться чекати 8 хвилин на легковому автомобілі.

У пункті пропуску Рава-Руська доведеться очікувати 12 хвилин, якщо ви їдете легковим автомобілем. На митному посту Грушів час очікування на легковому транспорті – всього 4 хвилини. 

Читайте також
РФ майже вдвічі збільшила кількість обстрілів прикордоння на Півночі – речник ОТУВ Сіверськ
прикордонники ДПСУ

Держприкордонслужба, Польща, Україна-Польща
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка