Карта бойових дій на 18 серпня 2025 – ситуація на фронті
Протягом минулої доби відбулося 182 бойових зіткнень.
Російські війська завдали по території України чотирьох ракетних ударів чотирма ракетами та 80 авіаційних ударів, скинувши 152 керовані авіаційні бомби.
Крім цього, залучили для ураження 5132 дронів-камікадзе та здійснили 5173 обстріли позицій наших військ і населених пунктів, зокрема 73 – з реактивних систем залпового вогню.
Такі дані станом на 08:00 18 серпня оприлюднив Генеральний штаб України.
Де точаться бої в Україні 18 серпня 2025 року – дивіться на карті бойових дій.
Карти бойових дій в Україні на 18 серпня 2025
Ситуація в Україні 18 серпня 2025
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках минулої доби відбулося чотири боєзіткнення. Крім того, ворог завдав 10 авіаційних ударів, скинувши 26 керованих бомб, а також здійснив 227 обстрілів позицій наших військ і населених пунктів, зокрема дев’ять – із реактивних систем залпового вогню.
На Південно-Слобожанському напрямку противник 13 разів штурмував позиції наших підрозділів у районі Вовчанська та в напрямку населених пунктів Хатнє, Одрадне.
На Куп’янському напрямку за добу відбулося 12 атак окупантів. Сили оборони відбили штурмові дії противника у районах населених пунктів Западне, Кіндрашівка, Петропавлівка, Степова Новоселівка та в напрямку Куп’янська, Нової Кругляківки.
На Лиманському напрямку ворог атакував 21 раз, намагаючись просунутися вперед поблизу Греківки, Карпівки, Рідкодуба та Григорівки та в напрямку населених пунктів Дробишеве, Ямпіль, Колодязі.
На Сіверському напрямку, у районах Григорівки, Федорівки та Виїмки, противник п’ять разів атакував позиції наших військ.
На Краматорському напрямку зафіксовано п’ять боєзіткнень, загарбник атакував у напрямку населених пунктів Предтечине, Олександро-Шультине та Біла Гора.
На Торецькому напрямку ворог здійснив дев’ять атак у районах Торецька, Щербинівки та у бік Олександро-Шультиного, Плещіївки, Русиного Яру.
На Покровському напрямку наші захисники зупинили 58 штурмових і наступальних дій агресора у районах населених пунктів Полтавка, Вільне, Нове Шахове, Заповідне, Новоекономічне, Миролюбівка, Новоукраїнка, Лисівка, Звірове, Котлине, Удачне, Дачне та у напрямку Володимирівки, Родинського, Червоного Лиману, Покровська, Новопавлівки, Молодецького.
На Новопавлівському напрямку ворог 28 разів атакував наші позиції у районах населених пунктів Зелений Гай, Толстой, Олександроград, Воскресенка, Маліївка, Вільне Поле та Темирівка.
На Гуляйпільському напрямку противник наступальних дій не проводив.
На Оріхівському – ворог здійснив безуспішну спробу просунутися вперед у напрямку населеного пункту Новоандріївка.
На Придніпровському напрямку ворог здійснив чотири марні спроби наблизитись до наших позицій.
На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.
Втрати РФ на 18 серпня 2025
- особового складу – близько 1 070 890 (+940) осіб;
- танків – 11 118 (+2);
- бойових броньованих машин – 23 148 (+5);
- артилерійських систем – 31 632 (+43);
- РСЗВ – 1 469 (+1);
- засобів ППО – 1 208 (+0);
- літаків – 422 (+0);
- гелікоптерів – 340 (+0);
- БПЛА оперативно-тактичного рівня – 51 685 (+157);
- крилатих ракет – 3 558 (+0);
- кораблів / катерів – 28 (+0);
- підводних човнів – 1 (+0);
- автомобільної техніки та автоцистерн – 58 937 (+116);
- спеціальної техніки – 3942 (+0).
Повномасштабна війна в Україні триває вже 1 272-гу добу.
На інтерактивній карті бойових дій в Україні та на карті повітряних тривог в Україні можна стежити за ситуацією в містах.















