PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Губернатор Одеської області пропонує змінити підходи до ремонту доріг

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов пропонує ввести середньострокове планування ремонту доріг по всій країні – на 3-5 років.

Губернатор Одеської області пропонує змінити підходи до ремонту доріг

Крім цього, обов’язково встановити чіткі критерії розподілу коштів дорожнього фонду – за спеціальною формулою. Про це йдеться в його зверненні до бюджетного комітету Верховної Ради.

– У нас немає чіткої методики розподілу коштів по областям. Все робиться в ручному режимі. Як наслідок, Одеська область, наприклад, в 2018 році фактично отримає на дороги місцевого і державного значення з різних джерел трохи більше 1 млрд грн., А це – 1,5% грошей від усього дорожнього фонду країни, – заявив Степанов, коментуючи своє звернення до депутатів.

Як приклад, Степанов наводить ситуацію з так званим митним експериментом – коли 50% від перевиконання платежів повинні йти на ремонт доріг. Але з 2018 року цю норму змінили. Так, в липні Одеська область повинна була отримати 206 млн гривень, а в реальності надійшло 5 млн гривень.

Губернатор додає, що також проблемою є постійна зміна правил при наповненні дорожнього фонду.

– Потрібне стабільне джерело його формування, без щорічних змін законодавства, – упевнений Максим Степанов.

Формульну методику розподілу коштів потрібно розробити і затвердити додатково. А всі ці зміни – закріпити в Бюджетному кодексі. Вони дозволять більш ефективно і завчасно планувати ремонт доріг по всій країні.

Нагадаємо, що Максим Степанов передав у Кабмін свій варіант змін до закону, які забезпечать всі школи країни високошвидкісним інтернетом та Wi-Fi.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка