Зеленський: Оточення Ахметова втягує його у війну проти України та президента

Володимир Зеленський

Оточення українського олігарха Ріната Ахметова втягує його у війну проти України та її президента. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час прес-конференції 26 жовтня.

Він розповів, що отримав інформацію, про те, що на початку грудня в Україні готують державний переворот.

– У нас є не тільки агентурна інформація, а навіть звукова, де представники з України з представниками з Росії обговорюють участь Ріната Ахметова у державному перевороті в Україні. Що будуть залучені $1 млрд тощо. Я вважаю, що це підстава бізнесмена Ріната Ахметова.

Я вважаю, що це операція, його втягують у війну проти держави Україна. Вважаю, що він розпочав її, що, на жаль, це буде його велика помилка, тому що не можна воювати проти свого народу.

Зеленський наголосив, що спокійно ставиться до цієї інформації та запрошує Ахметова на Банкову або до відповідних органів.

–  Вважаю, що його оточення втягує його в цю війну. Вважаю, що це велика помилка. Зараз мені це нагадує все, таку ситуацію – розхитування, тому що, зрозуміло, стабільна ситуація в Україні нікому не потрібна.

Пізніше президент уточнив, що на аудіозаписах, де йдеться про державний переворот, голосу Ахметова немає.

– Говорять про деякі прізвища і говорять про нього. Тому я вважаю, що це небезпечна ситуація і його втягують в цю історію.

На заяву Зеленського уже відреагував Рінат Ахметов, назвавши її суцільною брехнею.

– Мене обурює поширення цієї брехні, незалежно від того, якими мотивами керується президент. Моя позиція була і буде однозначною: незалежна демократична та цілісна Україна з Кримом та моїм рідним Донбасом. Мої дії це підтверджують.

Ахметов як громадянин, інвестор, платник податків і роботодавець пообіцяв захищати вільну Україну, економіку, демократію та свободу слову.

Нагадаємо, 26 листопада президент України Володимир Зеленський провів прес-конференцію, присвячену екватору його каденції на посаді президента.

Захід пройшов у Києві, у ньому взяли участь 30 представників ЗМІ – українських і міжнародних.

Факти ICTV зібрали головні тези прес-конференції Зеленського.

Фото: Офіс президента

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Факти ICTV
Читайте новини Факти ICTV у Google News.
Довіряйте лише перевіреним фактам.
Приєднатись
Завантаження...

Вгору Вгору
Знайшли помилку в тексті?
Помилка