Укр Рус
, редакторка стрічки

Загроза повторного вторгнення військових РФ у Чорнобильську зону залишається – глава МВС

Зона відчуження Чорнобиль
Фото: Depositphotos

Залишається загроза повторного вторгнення російських військових до Чорнобильської зони. Україна вживає всі можливі запобіжні заходи, щоб цього не сталося.

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський зазначив, що потрібно позбутися можливості будь-якого військового успіху ворога на території.

– Трагедія, яка сталася 36 років тому, не повинна повторюватися знову в жодному разі. Але коли танки стріляють по ядерних об’єктах, це може призвести до величезної трагедії. Те, що ми робимо сьогодні – це повноцінна підготовка до будь-яких загроз. Загроза ще не минула, – переконаний очільник МВС України.

Денис Монастирський вважає, що російські війська готові на будь-які жертви для досягнення злочинної мети. Саме тому українське керівництво зробило все, щоб позбавити їх можливості будь-якого військового успіху в Чорнобильській зоні.

Зараз дивляться

Очільник Київської ОВА Олександр Павлюк зазначив, що зараз планується оборона місцевості з урахуванням можливого повтору повномасштабного вторгнення військовослужбовців країни-агресора.

За його словами, українське керівництво врахувало всі шляхи, якими російська армія здійснила вторгнення. Зараз українські захисники займають позиції, знищують переправи через річки, якими ворожі солдати потрапили до Чорнобильської зони.

Читайте також
Відзначилися у 2014 та 2022 роках: у Києві судитимуть двох ексвійськових ЗСУ за держзраду
найманці РФ ("Л/ДНР")

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка