Укр Рус
, редактор стрічки, журналіст, оглядач

Ердоган запропонував Путіну мирні переговори Україна-РФ-ООН у Стамбулі

Реджеп Тайіп Ердоган
Фото: Depositphotos

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган запропонував російському президенту Володимиру Путіну провести з Україною мирні переговори у Стамбулі за участю ООН.

Це сталося під час телефонної розмови, повідомили турецькі ЗМІ з посиланням на Управління зв’язків Адміністрації президента Туреччини.

Зазначається також, що Туреччина готова відігравати роль спостерігача, якщо сторони домовляться про переговори з метою “якнайшвидшого відновлення основи миру між Росією та Україною”.

Зараз дивляться

На понеділок в Ердогана також була запланована телефонна розмова з президентом України Володимиром Зеленським.

Востаннє Ердоган мав розмову з Путіним наприкінці квітня. Тоді президент Туреччини заявив, що розраховує на продовження мирних переговорів між Україною та Росією у Стамбулі.

28 травня президент Володимир Зеленський пояснив, що переговори потрібно проводити безпосередньо з Володимиром Путіним, оскільки РФ – держава, де усі інші політичні фігури нічого не вирішують. За його словами, очільник Кремля вибудував таку систему, в якій лише він ухвалює рішення.

Джерело: Vatan

Війна в Україні, Володимир Зеленський, Володимир Путін, Реджеп Ердоган, Туреччина
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка