Укр Рус
, редакторка розділу Стиль життя

Влучили ракетою: окупанти зруйнували супермаркет Восторг у Харкові

У Харкові у супермаркет Восторг влучила російська ракета

Ввечері 7 червня російські окупанти знову обстріляли цивільну інфраструктуру Харкова. Ворожа ракета влучила в супермаркет Восторг, розташований в Індустріальному районі міста.

Фото та відео наслідків руйнування жителі Харкова поділилися у місцевих Telegram-каналах. Частина будівлі буквально розсипалася, перетворившись на руїну.

За попередньою інформацією, ворог випустив ракету Іскандер з Бєлгорода. Влучання відбулося близько 23.00.

Зараз дивляться

супермаркет Восторг Харків супермаркет Восторг Харків

Відомо, що під час ворожої атаки в супермаркеті перебували троє нічних чергових. За словами директорки магазину Світлани Діуліної, вони були в іншій частині магазину й не травмувалися.

Ввечері 7 червня також під артилерійські обстріли потрапили житлові райони Харкова. За словами голови ОВА Олега Синєгубова, дві особи постраждали.

Він наголосив, що в місті досі не до кінця безпечно, оскільки російські окупанти можуть обстріляти будь-який район Харкова.

Читайте також
Росіяни знову обстріляли Харків – є жертви
Обстріл Харкові 7 червня 2022 – що відомо про обстріл Харкова

Війна в Україні, Російська агресія, Харків
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка