Для допомоги біженцям з України: Польща отримає кредит у €450 млн від Банку розвитку Ради Європи

Фото: Depositphotos
Польща отримає кредит у розмірі €450 млн від Банку розвитку Ради Європи (CEB). Цільове призначення цих коштів – допомога біженцям з України, які, рятуючись від війни, опинилися на території Польщі.
– Розмір кредиту, який ми схвалили сьогодні, демонструє тверду рішучість CEB своєчасно підтримати Польщу та ефективно подолати безпрецедентний економічний виклик і гуманітарну трагедію, – заявив глава Банку Карло Монтічеллі.
Влада Польщі і CEB підписали договір про кредит сьогодні, 24 червня. Це найбільший кредит, коли-небудь схвалений банком.
Нагадаємо, що з початку війни приблизно 4,3 млн біженців з України виїхали до Польщі. Країна надає їм притулок, соціальне та медичне обслуговування, а також можливості для освіти та роботи.
Зараз дивляться
Читайте також
У Гданську для українських біженців формують безоплатні продуктові набори – де отримати

Джерело: Інтерфакс-Україна
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.