
У київських тролейбусах, трамваях та автобусах з 1 серпня відновили роботу контролери, які перевіряють наявність квитків на проїзд.
Як повідомив транспортний аналітик Олександр Гречко, зараз на маршрутах працює по 10 осіб від кожного ДЕПО, що значно менше, ніж до 24 лютого.
– Проста новина про відновлення роботи контролерів та періодична їх поява в транспорті стимулює пасажирів придбати квиток за 8 грн, щоб не потрапити на штраф у розмірі 160 грн, – наголошує він.
За його словами, відновлення контролю за оплатою проїзду зменшить збитковість наземного транспорту та підвищить платіжну культуру пасажирів.
Експерт нагадав, що в той час, як у квітні-травні у Києві проїзд зробили “безкоштовним”, у Львові не скасовували плату за проїзд та не припинялася робота контролерів.
Також відсьогодні, 1 серпня, наземний громадський транспорт у Києві, зокрема й приватні маршрутки, не здійснюватиме перевезень під час повітряних тривог.
Пасажири повинні будуть залишити салон та пройти в укриття. Таке рішення ухвалила Рада оборони Києва за рекомендацією ДСНС.
Фото: Київпастранс