Укр Рус
, редакторка стрічки

Чому РФ почала частіше атакувати Одеську область: пояснення розвідки

Чому РФ почала частіше атакувати Одеську область: пояснення розвідки
Фото: ДСНС

Одним з найчастіших напрямків для ударів російських окупантів стала Одеська область. Найголовніша причина атак Росії – це переговори з Україною про Чорноморську зернову угоду.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов. За його словами, зараз на різних рівнях продовжують переговори, які стосуються зернового коридору.

– Разом з цими переговорами Росія намагається знищити українську портову інфраструктуру і вибити Україну як можливого виконавця угод, – звернув увагу представник розвідки.

Юсов зазначив, що під час переговорів Москва першочергово намагається домовитися про експорт російського, а також українського викраденого зерна з тимчасово окупованих територій Херсонської та Запорізької областей.

Зараз дивляться

Представник ГУР вважає, що РФ цілком усвідомлює той факт, що повністю не вдасться виключити Україну, проте знищення портової інфраструктури може сприяти плану Москви. Юсов переконаний, що РФ не отримає бажаного результату за будь-яких обставин.

Читайте також
Захист портів Одещини та критичної інфраструктури України: Зеленський провів Ставку
Володимир Зеленський

Джерело: РБК-Україна
Андрій Юсов, Війна в Україні, Дрони, Міноборони України, Одеса, Одеська область, Одещина, Ракетні удари Росії
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка