ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Гектари для українців: Милованов пояснив, як працюватиме вільний ринок землі

Тонкощі закону про вільний ринок землі розтлумачують аграріям по всій Україні представники  Міністерства сільського господарства на чолі з керівником відомства.

Одночасно в кількох областях чиновники провели зустрічі з головами ОТГ, селянами та керівниками фермерських господарств. Профільний міністр Тимофій Милованов провів дискусію у Вінниці, запевнивши, що із новим законодавством ринок землі буде прозорий, а ділянки доступні для українського селянина.

Щоправда, аграрії просять закон суттєво доопрацювати. Найбільше їх непокоїть, що багатії зможуть скупити величезні наділи, а дрібні фермери, в яких немає грошей, залишаться без землі.

Читайте: 200 тис. га в одні руки не сприймається суспільством – Лещенко про ліміт продажу землі

Міністр економіки і сільського господарства пообіцяв, що саме завдяки прозорим кредитам, 15% з яких погашатиме саме держава, кожен український сільгоспвиробник зможе купити гектари і працювати на них. Бо саме для цього і впроваджується продаж землі.

Тимофій Милованов запевнив: упродовж 4 років відколи запрацює закон – жоден іноземець не придбає жодного гектара землі. А загалом, це найгостріше питання мають вирішити самі українці на референдумі.

До слова, Факти ICTV розповідали про те, як проект Відкрита земля допоможе виявляти тіньові гектари.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка