, Відеоредактор

Крадіжки, п’яні розбої, вбивства і ґвалтування: чи потрібна поліція у потягах

10 тисяч правопорушень сталося торік в українських поїздах. Крадіжки, п’яні розбої, вбивства і ґвалтування – це неповний перелік того, що з вами може статися в українських потягах. Раніше в кожному потязі були поліцейські. Нині транспортна поліція ліквідована.

У разі інциденту копів викликають на найближчу станцію. Та чи встигнуть вони доїхати і допомогти, практика показує – не завжди.

Якщо часу на зупинку замало або група не встигає дістатися – інформацію передають на наступну станцію. Провідники нарікають – ситуація з кожним роком ускладнюється. І впоратися зі злочинцями, особливо жінкам, неможливо.

Дивіться:  З 4 грн до 9: вартість проїзду у Тернополі зросла на 200%

Нині в Україні курсує 250 поїздів. На добу треба 3 зміни по два правоохоронці. Вийшло 750 працівників. При зарплаті у 10 тисяч гривень, що є трохи вищою за середню, на місяць потрібно 7,5 мільйонів гривень, або 90 мільйонів на рік. Враховуючи, що тільки ПДВ Укрзалізниця сплачує понад  мільярд – 10% це, можливо, і є ціна нашої з вами безпеки.

Нагадаємо, від понеділка Тернопіль лихоманить. Люди масово ходять пішки, автомобілі стоять у заторах, а маршрутки саботують свою роботу.

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Помилка в тексті
Помилка