ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Переможці ТОП 100 блогерів України: віртуальне визнання та реальна нагорода

Боротьба із фейками, російською пропагандою та кремлівськими ботами. Саме такі теми найбільше цікавлять інтернет-аудиторію. Принаймні це показали результати рейтингу ТОП 100 блогерів України.

Голосування третій рік поспіль проводить сайт Факти ICTV. У цьому році перемога за полтавчанами.

Кращим блогером України користувачі назвали ведучого Вата Шоу Андрія Карпова. А в категорії народний вибір найбільше голосів отримав Віктор Литовченко – автор YouTube-каналу Вата-ТВ.

Сотню блогерів обирали минулорічні номінанти. Вони могли проголосувати за десять колег із запропонованого списку, окрім себе. А вже остаточних фаворитів визначали читачі та глядачі. Були спроби накрутити голоси, але організатори їх присікали.

Дивіться: Як створити успішний блог в Facebook. Секрети відомих блогерів України

Під час конференції обговорювалися актуальні питання на теми наслідків дезінформації в Україні та інформаційної пропаганди.

Захід розпочався з лекції Михайла Макарука, речник міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm, телеведучий, журналіст. Спікер провів лекцію на тему цифрової партизанщини: інформаційні хвилі зі сторони Росії. Як з ними боротися. Розповів про російські фейки, показавши цікаві відео, та про роботу InformNapalm.

Павло Казарін – журналіст, публіцист, блогер та ведучий програми Ранок у Великому місті на ICTV, провів другу лекцію на тему: Блогери VS Класичні медіа. Казарін розповів про відмінність та привів багато плюсів та мінусів роботи журналістів та блогерів.

Завершилось дискусійною панеллю на тему Журналістика VS Блогерство: співпраця чи конкуренція, за участю: блогера Татусі Бо, журналіста, ведучого програми Прорвемось на ICTV Сергія Смальчука, експерта-консультанта з комунікаційних стратегій та кризових комунікацій Ярини Ключковської, редактора фактчек-проекту VoxCheck Олени Шкарпової.

Модератором конференції став відомий український ведучий Свободи слова Вадим Карп’як.

Переможці ТОП 100 блогерів України: віртуальне визнання та реальна нагорода / 42 фотографий

Також, відбулося нагородження переможців рейтингу ТОП-100 блогерів України – Андрія Карпова (Полтава) у категорії ТОП-100 та Віктора Литовченко у категорії Народний вибір.

– Ми хочемо подякувати Фактам ICTV за те, що проводять такий конкурс. Блогери можуть підтвердити, що це чудовий рекламний майданчик. Ви свої вершки знімаєте – ми свої. Всі знають, як чудово в період конкурсу ідуть підписки, сподіваюсь, і у вас росте аудиторія. Завжди підтримую ті проекти, які таку чудову користь приносять і вам, і нам, і всім, – сказав під час нагородження Віктор Литовченко.

– Треба віддячити і глядачам, вони все ж таки проголосували – це те, за що ми працюємо. Тож дуже дякуємо, – підтримав свого колегу Андрій Карпов.

Конференцію відвідали й інші учасники рейтингу: Володимир Бучко, Олексій Голобуцький, Марина Данилюк-Ярмолаєва, Юрій Марченко, Віктор Суходольський, Дмитро Чекалкін, Роман Шрайк, Віктор Трегубов, Антон Сененко, Анна Солощенко та багато інших.

Партнери заходу ТОП-100 блогерів України Fly Technology, Nemiroff, Life portrait, Shaleno studio та Art Media.

Раніше Факти ICTV писали, як створити популярний акаунт в Instagram. Поради відомих блогерів України.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка