ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Процвітає клонування: технології конкуренції на виборах до ВР

Що не вибори, то нові технології – цього разу процвітає клонування. Причому найбільше потерпає від цього пропрезидентська партія Слуга народу.  Конкуренти не криючись використовують впізнавану символіку та кольори лідера перегонів, іноді нахабно приписують собі діяльність у громадських організаціях чи фіктивних фірмах з однойменною назвою.

Зе команда навіть створила сайт – ЗЕопарк і щоденно викладає факти махінації. У штабі партії нагадують, що незаконне використання зареєстрованої торгової марки Слуга народу є порушенням інтелектуальної власності. Такі афери зафіксовано на третині округів. Скажімо, у Черкаській області офіційний кандидат від партії Слуга народу Любов Шпак, але її конкурент Олег Лисак відкрито використовує стилістику Слуги народу.

Читайте: Вісім Зеленських та армія Слуг народу. Скільки двійників у виборчих списках

Сам Олег Лисак каже, що поділяє погляди президента – тому і використовує ЗЕ символіку.

За цим фактом уже порушено кримінальну справу. Схожа ситуація у понад п’ятдесяти округах. Тож аби показати справжніх кандидатів, у партії Слуга народу створили окремі сайти під кожного кандидата. Аби не вловитися на вудочки шахраїв у мережі Опора рекомендують завчасно дізнатися про кандидатів на своєму окрузі.

Порушення, по яким вже є рішення суду – це внесення кандидатами до бюлетенів неправдивої інформації, що вони були чи є членами партії Слуга народу. Тепер ЦВК має виправити інформацію.

До слова, створення коаліції проти агресії РФ: Зеленський зустрівся з головою МЗС Канади.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка