Зламані меблі, розбита сантехніка, на підлозі вода – аварійні лікарні на Київщині

Інфекційне відділення у містечку Українка на Київщині. Умови тут жахають. Уже в першій палаті побачене вражає. Обдерті стіни, облущені двері, а у санвузлу двері очевидно утепляли так, що  закрили  старезним грязним матрацом.

Ні мила, ні інших засобів для миття тут  немає. У приміщенні, де мало б все бути стерильно – на стелі грибок, унітаз розбитий, на підлозі – вода. Митися тут небезпечно.   Вікторія три дні провела у відділенні з підозрою на інфекцію. Каже –  умови, як у фільмах жахів. Меблі поломані. У палаті холодно.  Усе, починаючи від ліків до мила, купувала сама.

Дивіться:  Як працюють станції переливання крові в Україні і де завжди черги донорів

Матраци тут теж очевидно з радянських часів. Бо в плямах. Вони старі і потребують  негайної заміни. Персонал пояснює – такий вигляд, бо після кожного хворого  – спецобробка. Керівництво визнає, палати роками ніхто не ремонтує, бо грошей не мають. Будівлі вже понад 40 років. Лише останні 2 почали щось виділяти. Ремонт роблять поступово.

Гроші на ремонт лікарні мають виділяти з Обухівської райдержадміністрації. Чому довели приміщення до такого жахливого стану – тут сказати не можуть.

До слова, Факти писали, як знайти сімейного лікаря і чим він кращий за терапевта.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка