
На матчах гірників у США на трибунах були присутні українські мотиви.
Розгромною перемогою на Маямі Сіті – 5:0 Шахтар завершив перший збір, який проходив на полях Сполучених Штатів Америки.
Загалом гірники зіграли 6 матчів, у 4 з яких здобули перемогу, і ще по разу програли й зіграли внічию.
Власне, нічию та поразку донецькі футболісти заробили на міжнародному турнірі Florida Cup. Потрапивши, по суті, з корабля на бал команда Луческу розписала мирову з бразильським Флуміненсе – 1:1, а потім у впертій боротьбі поступилася чемпіону Бразилії-Крузейро – 3:2.
До речі, переможцем турніру став Атлетіко Мінейро, який розгромив майбутнього суперника донеччан по 1/16 фіналу Ліги Європи німецький Шальке – 3:0.
Читайте: Художники відтворили легендарний гол Мессі (ВІДЕО)
Не залишилися гірники за океаном і без підтримки. Серед вболівальників помаранчево-чорних були як представники української діаспори, так і місцеві прихильники футболу.
Факти ICTV згадують, як підтримували Шахтаря в американському турне.
Група підтримки Шахтаря в матчі з Флуміненсе
Український десант із національною атрибутикою відвідав поєдинок Шахтаря з Крузейро
А ось так підтримували Шахтар у матчі з Бока-Ратон
Колоритно підтримували гірників на стадіоні у Форт-Лодердейл
А ось так Америка проводжала Шахтар. У заключному матчі з Майамі Сіті українців на трибунах вистачало