Укр Рус

Сурогатний алкоголь в Україні: кількість померлих збільшилася до 37 осіб

Сурогатний алкоголь в Україні: кількість померлих збільшилася до 37 осіб

Про це повідомляє прес-центр Держпотребслужби.

– У Харківській області, станом на 17.00 29 вересня, зареєстровано 58 випадків отруєння сурогатами алкоголю, з них 25 осіб померли. У 10 померлих виявили в крові метиловий спирт, – йдеться в повідомленні.

Читайте: У Києві не продаватимуть алкоголь і пиво вночі

Зараз дивляться

У Донецькій області з 25 вересня по 28 вересня 2016 року доставлені в лікарні 9 постраждалих від отруєння сурогатами алкоголю. З них 5 осіб загинули. У реанімаційному відділенні у важкому стані один хворий, в стані середнього ступеня тяжкості – 2 хворих, 1 людина виписана додому в задовільному стані.

У Луганській області на 17.00 29 вересня в місті Рубіжне зафіксовані два смертельні випадки після вживання алкоголю, придбаного через інтернет.

Нагадаємо, сьогодні був затриманий 27-річний харків’янин, який встиг продати 3 тонни сурогатного алкоголю.

отравление алкоголем
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка