На Чернігівщині п’яний працівник СБУ з компанією влаштували стрілянину з авто

У селі Нова Басань Бобровицького району Чернігівської області п’яний працівник СБУ кермував автомобілем з пасажирами, які стріляли по людях.
Місцева жителька повідомила поліції, що до її компанії під’їхало невідоме авто Skoda, звідти вийшли люди і чотири рази вистрілили у їхній бік. Поліцейські виявили, що напідпитку автомобілем керував співробітник СБУ.
У Головному управлінні Національної поліції в області підтвердили цю інформацію.
Читайте: У Житомирі п’яний водій 35 м тягнув за авто патрульного
На правопорушника поліція склала протокол за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, що карається штрафом у розмірі 10,2 тис. грн. У поліції також уточнили, що відреагували на цю подію у межах чинного законодавства.
В управлінні СБУ в Чернігівській області зазначили, що фігурант інциденту не є працівником регіонального управління, він з Києва.
До речі, в Україні допустимий вміст алкоголю у крові громадянина за кермом авто становить 0,2 проміле.