Терміново
, редакторка стрічки

Обстріли Херсону: двоє загиблих, під удари потрапили бригада медиків і вокзал

Обстріл Херсону 27 березня 2025
Фото: ДСНС України
Обстріл Херсону 27 березня 2025
Фото: ДСНС України
Обстріл Херсону 27 березня 2025
Фото: ДСНС України
Обстріл Херсону 27 березня 2025
Фото: ДСНС України
Обстріл Херсону 27 березня 2025
Фото: ДСНС України
Обстріл Херсону 27 березня 2025
Фото: Херсонська ОВА
Обстріл Херсону 27 березня 2025
Обстріл Херсону 27 березня 2025
Обстріл Херсону 27 березня 2025
Обстріл Херсону 27 березня 2025
Обстріл Херсону 27 березня 2025
Обстріл Херсону 27 березня 2025

Російські війська обстріляли місто Херсон вдень у четвер, 27 березня. Відомо про постраждалих і загиблих, поранено медиків, пошкоджено залізничний вокзал і навколишню інфраструктуру.

Вибухи у Херсоні вдень 27 березня – які наслідки

Внаслідок ударів по Херсону пошкоджено будівлю залізничного вокзалу та багатоквартирні будинки, повідомив керівник обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

За його словами, відомо про двох загиблих людей. Серед них – 55-річна жінка і чоловік, який перебував на зупинці.

Зараз дивляться

Ще п’ятеро – поранені, серед них – двоє медиків.

За даними ОВА, у Херсоні під російський обстріл потрапила бригада швидкої медичної допомоги, яка приїхала до пораненого.

Медики евакуйовували до лікарні 59-річного чоловіка, який дістав вибухову травму, контузію та поранення живота. У цей момент росіяни атакували їх.

Через удар 33-річний фельдшер та 63-річний водій дістали вибухові травми та контузії. Усі потерпілі зараз перебувають у лікарні.

Згодом за допомогою медиків звернувся чоловік, який постраждав через масований російський обстріл Херсону. Попередньо, 42-річний херсонець дістав вибухову травму.

Обстріл вокзалу в Херсоні 27 березня – які наслідки

Компанія Укрзалізниця повідомила, що російські війська завдали удару по вокзалу Херсону та навколишній інфраструктурі.

Внаслідок обстрілу пошкоджено вагон потяга №110 Херсон – Львів. Потяг відправився із затримкою у півтори години.

За інформацією компанії, обійшлося без постраждалих, адже працівники та пасажири перебували в укритті.

Там зазначають, що пошкоджений вагон на найближчих станціях планують замінити на резервний.

За попередньою інформацією, у будівлі вокзалу в Херсоні вибиті шибки. Також є пошкодження кабелів електроживлення та водопостачання.

Згодом у ДСНС України розповіли, що після атаки у Херсоні загорівся автомобіль, гараж, шпали вздовж колії та сміття з деревиною, також вогнем пошкоджений вагон потягу.

Рятувальники під час гасіння пожеж у Херсоні потрапили під атаку ворожого дрона. Вони тимчасово припинили роботу та укрилися в безпечному місці.

Наразі всі пожежі у Херсоні ліквідовані, попри ризики та загрози повторних обстрілів.

Херсон на карті

Херсон на карті. Фото: Google Maps

Повномасштабна війна в Україні триває вже 1 128-му добу.

На інтерактивній карті бойових дій в Україні та карті повітряних тривог в Україні можна стежити за ситуацією в містах.

Читайте також
Вибухи у Дніпрі 26 березня: пошкоджено більше 10 багатоповерхівок, є поранені
удар по дніпру

Фото: Херсонська ОВА, ДСНС України

Війна в Україні, Вокзал, Новини Херсону, обстріл, Херсон
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка