Укр Рус
, редакторка сайту

Тенденція іде до збільшення: РФ може посилити дронові атаки по Україні

Атака на Київську область 25 травня 2025
Фото: ДСНС

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат заявив, що ворожі атаки з використанням дронів на українську територію можуть найближчим часом посилитися.

Про це він розповів в ефірі телемарафону Єдині новини.

РФ може збільшити дронові атаки – Ігнат

 – Якщо ми бачимо протягом трьох днів нові рекорди, то не можна виключати, що тенденція йде до збільшення, – зазначив Ігнат.

За його словами, російська армія застосовує не лише ударні дрони. Значну частину з тих БпЛА, що запускаються, становлять дрони-імітатори – майже половину. Такі дрони навмисно створюють складні умови для роботи української протиповітряної оборони.

Зараз дивляться

Ігнат наголосив, що російські війська використовують тактику створення хибних цілей, змушуючи українські сили витрачати цінні ресурси – ракети, боєприпаси й ППО.

Росія використовує масовані дронові атаки

Зазначимо, що впродовж останніх кількох ночей Росія здійснює інтенсивні обстріли по всій території України, використовуючи рекордну кількість безпілотників та ракет. Ударів зазнають регіони з півночі до півдня.

Так, у ніч на 24 травня по Києву було завдано комбінованого ракетно-дронового удару. Ворог випустив 14 балістичних ракет типу Іскандер-М/KN-23 і 250 ударних безпілотників. Українська ППО змогла знищити шість ракет і 245 дронів.

У ніч на 25 травня обстріли зафіксували у 13 областях. Тоді російські війська випустили десятки крилатих і балістичних ракет, а також близько 300 дронів.

У ніч на 26 травня противник здійснив комбінований удар по території України із застосуванням 364 засобів повітряного нападу

Минулої ночі Росія здійснила нову атаку – 60 дронів запустили з п’яти різних напрямків.

Читайте також
РФ масовано атакувала Суми БпЛА та КАБами: побиті будинки та будівля підприємства
Обстріл Сум 27 травня 2025

Безпілотники, Війна в Україні, Дрони, обстріл, Ракета
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка