Напередодні церемонії нагородження автор та ведуча соціального проекту Експерти біатлону Олена Романова разом із фотографом Володимиром Біловусом організувала в Тернополі невелику фотосесію в домашньому интерьері для Меркушиної, повідомляє Sport.ua.

Настя сфотографувалася зі своїм улюбленим білим песом Деном у будинку біля каміна й під час тренування – разом із мамою-тренером віце-чемпіонкою світу-2003 в естафеті Іриною Меркушиною й молодшою сестрою Олександрою, яка також займається біатлоном.

Зазначимо, що 26 лютого, Анастасія разом із командою вирушила у Пхенчхан, у Південну Корею, де з 2 по 5 березня відбудеться сьомий етап Кубка світу.

Зараз дивляться

Читайте: Світоліна – перша українка в ТОП-10 рейтингу WTA

Нагадаємо, що на ЧС-2017 з біатлону, який пройшов в австрійському Хохфільцені з 9 по 19 лютого, Анастасія Мекрушина стала справжнім відкриттям. На її рахунку срібло в естафеті, 8 місце в гонці переслідуванні та 10-а сходинка в спринті.

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.