PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTMxOSIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tZm9ybWF0PSJmdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1zaXRlX2lkPSJGYWt0eV9GdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1jb250ZW50X2lkPSJmYWt0eS5pY3R2LnVhIiBzcmM9Ii8vcGxheWVyLmFkdGVsbGlnZW50LmNvbS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC8yLjExL291dHN0cmVhbS11bml0Lm1pbi5qcyI+PC9zY3JpcHQ+

Тренер упав на коліна перед суддею, благаючи додати більше часу

Тренер ЦСКА так хотів, щоб арбітр додав більше компенсованого часу, що аж став перед ним на коліна.

18 тур чемпіонату Болгарії запам’ятався не тільки футболом, але і кумедним випадком у матчі між ЦСКА та Лудогорцем. Героєм інциденту став тренер господарів Нестор Ель Маестро.

На 89-й хвилині за рахунку 1:1 гравець Лудогорця отримав червону картку і армійці могли цим скористатися.

Саме тому, коли четвертий суддя підняв табло і додав 2 хвилини, Ель Маестро впав перед ним на коліна і благаюче здійняв руки. Наставник явно хотів більше компенсованого часу.

Читайте: 70 дівчат і звеселяючий газ: футболісти Арсеналу влаштували дику вечірку

Однак такий жест йому не допоміг, рефері не послухався тренера, а гра так і закінчилася внічию.

Відзначимо, що ЦСКА відстає від Лудогорця на 6 очок.

Нагадаємо, тренер Ліверпуля Юрген Клопп насвяткував взяття воріт своєю командою на штраф.