ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Ліга чемпіонів. Валенсія на виїзді мінімально переграла Челсі

Іспанська Валенсія на виїзді перемогла лондонський Челсі, завдяки одному забитому голу.

Челсі вдома програв Валенсії у першому матчі групового раунду Ліги чемпіонів за рахунком 0:1.

Перемогу іспанському клубу приніс гол Родріго на 75-й хвилині, який під час стандарту отримав м’яч у штрафному майданчику лондонців і прекрасно пробив з відскоком від газону під поперечину воріт суперника.

Челсі мав шанс відігратися, однак Росс Барклі не забив пенальті на 86-й хвилину зустрічі.

Читайте: Більше £1 млрд! Футболісти Манчестер Сіті коштують, як дві команди МЮ

Таким чином, Валенсія з трьомою очками посідає друге місце у групі Н. На першому місці Аякс, у якого краща статистика забитих та пропущених голів.

Нагадаємо, Шахтар переміг Зорю у сьомому турі Прем’єр ліги України.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.