PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Ліга Європи-2019/20: календар та результати матчів

Факти ICTV пропонують ознайомитися з результатами і розкладом матчів групового етапу Ліги Європи 2019/20.

Кубок Лиги Европы

Ліга Європи УЄФА сезону 2019/20 стартувала 19 вересня.

Це 49-й розіграш щорічного клубного турніру і 11-й під назвою Ліга Європи УЄФА. На груповому етапі Україна представлена двома клубами: київським Динамо та Олександрією.

За регламентом турніру дві найкращі команди з кожної з груп продовжать виступи у плей-оф, де до них приєднаються команди, які посядуть третє місце у своїх групах у Лізі чемпіонів.

Читайте: Ліга чемпіонів-2019/20: календар та результати матчів

Фінал ЛЄ у 2020 році відбудеться на 27 травня на стадіоні Енерга-Гданськ у Гданську.

Груповий етап

Група А

Команда І П Н П З П О
1.  Севілья 2 2 0 0 4 0 6
2. Карабах 2 1 0 1 4 4 3
3.  Дюделанж 2 1 0 1 5 7 3
4.  АПОЕЛ 2 0 0 2 3 5 0
1 тур. 19.09 4 тур. 7.11
19:55 АПОЕЛ 3:4 Дюделанж 19:55  Дюделанж _:_  Севілья
19:55 Карабах 0:3 Севілья 19:55  АПОЕЛ _:_  Карабах
2 тур. 3.10 5 тур. 28.11
22:00  Дюделанж 1:4  Карабах 22:00  Дюделанж _:_  АПОЕЛ
22:00  Севілья 1:0  АПОЕЛ 22:00  Севілья _:_  Карабах
3 тур. 24.10 6 тур. 12.12
19:55  Карабах _:_  АПОЕЛ 19:55  АПОЕЛ _:_  Севілья
22:00  Севілья _:_  Дюделанж 19:55  Карабах _:_  Дюделанж

Група B

Команда І П Н П З П О
1.  Копенгаген 2 1 1 0 2 1 4
2.  Динамо Київ 2 1 1 0 1 0 4
3.  Мальме 2 0 1 1 1 2 1
4.  Лугано 2 0 1 1 0 1 1
1 тур. 19.09 4 тур. 7.11
19:55 Динамо 1:0 Мальме 19:55  Копенгаген _:_  Динамо
19:55 Копенгаген 1:0 Лугано 19:55  Лугано _:_  Мальме
2 тур. 3.10 5 тур. 28.11
22:00  Лугано 0:0  Динамо 22:00  Лугано _:_  Копенгаген
22:00  Мальме 1:1  Копенгаген 22:00  Мальме _:_  Динамо
3 тур. 24.10 6 тур. 12.12
22:00  Динамо _:_  Копенгаген 19:55  Динамо _:_  Лугано
22:00  Мальме _:_  Лугано 19:55  Копенгаген _:_  Мальме

Група С

Команда І П Н П З П О
1.  Хетафе 2 2 0 0 3 1 6
2.  Базель 2 1 1 0 7 2 4
3. Трабзонспор 2 0 1 1 2 3 1
4.  Краснодар 2 0 0 2 1 7 0
1 тур. 19.09 4 тур. 7.11
19:55 Хетафе 1:0 Трабзонспор 19:55  Краснодар _:_  Трабзонспор
19:55 Базель 5:0 Краснодар 19:55  Базель _:_  Хетафе
2 тур. 3.10 5 тур. 28.11
22:00  Краснодар 1:2  Хетафе 17:50  Краснодар _:_  Базель
22:00  Трабзонспор 2:2  Базель 17:50  Трабзонспор _:_  Хетафе
3 тур. 24.10 6 тур. 12.12
22:00  Трабзонспор _:_  Краснодар 19:55  Базель _:_  Трабзонспор
22:00  Хетафе _:_  Базель 19:55  Хетафе _:_  Краснодар

Група D

Команда І П Н П З П О
1.  ПСВ 2 2 0 0 7 3 6
2.  Спортинг 2 1 0 1 4 4 3
3.  ЛАСК 2 1 0 1 2 2 3
4.  Русенборг 2 0 0 2 1 5 0
1 тур. 19.09 4 тур. 7.11
19:55 ЛАСК 1:0 Русенборг 19:55  ЛАСК _:_  ПСВ
19:55 ПСВ 3:2 Спортинг 19:55  Русенборг _:_  Спортинг
2 тур. 3.10 5 тур. 28.11
22:00  Русенборг 1:4  ПСВ 22:00  Русенборг _:_  ЛАСК
22:00  Спортинг 2:1  ЛАСК 22:00  Спортинг _:_  ПСВ
3 тур. 24.10 6 тур. 12.12
22:00  ПСВ _:_  ЛАСК 19:55  ЛАСК _:_  Спортинг
22:00  Спортинг _:_  Русенборг 19:55  ПСВ _:_  Русенборг

Група Е

Команда І П Н П З П О
1.  Селтік 2 1 1 0 3 1 4
2.  ЧФР Клуж 2 1 0 1 2 3 3
3. Лаціо 2 1 0 1 3 3 3
4.  Ренн 2 0 1 1 2 3 1
1 тур. 19.09 4 тур. 7.11
19:55 ЧФР Клуж 2:1 Лаціо 19:55  ЧФР Клуж _:_  Ренн
19:55 Ренн 1:1 Селтік 19:55  Лаціо _:_  Селтік
2 тур. 3.10 5 тур. 28.11
22:00  Лаціо 2:1  Ренн 22:00  Лаціо _:_  ЧФР Клуж
22:00  Селтік 2:0  ЧФР Клуж 22:00  Селтік _:_  Ренн
3 тур. 24.10 6 тур. 12.12
22:00  Селтік _:_  Лаціо 19:55  Ренн _:_  Лаціо
22:00  Ренн _:_  ЧФР Клуж 19:55  ЧФР Клуж _:_  Селтік

Група F

Команда І П Н П З П О
1.  Арсенал 2 2 0 0 7 0 6
2.  Стандард 2 1 0 1 2 4 3
3.  Айнтрахт 2 1 0 1 1 3 3
4.  Гімарайнш 2 0 0 2 0 3 0
1 тур. 19.09 4 тур. 6/7.11
19:55 Айнтрахт 0:3 Арсенал 17:50  Гімарайнш _:_  Арсенал
19:55 Стандард 2:0 Гімарайнш 19:55  Стандард _:_  Айнтрахт
2 тур. 3.10 5 тур. 27/28.11
22:00  Арсенал 4:0  Стандард 17:50  Гімарайнш _:_  Стандард
22:00  Гімарайнш 0:1  Айнтрахт 22:00  Арсенал _:_   Айнтрахт
3 тур. 24.10 6 тур. 12.12
22:00  Айнтрахт _:_  Стандард 19:55  Айнтрахт _:_  Гімарайнш
22:00  Арсенал _:_  Гімарайнш 19:55  Стандард _:_  Арсенал

Група G

Команда І П Н П З П О
1.  Фейєнорд 2 1 0 1 2 1 3
2.  Янг Бойз 2 1 0 1 3 3 3
3.  Рейнджерс 2 1 0 1 2 2 3
4.  Порту 2 1 0 1 2 3 3
1 тур. 19.09 4 тур. 7.11
22:00 Порту 2:1 Янг Бойз 22:00  Рейнджерс _:_  Порту
22:00 Рейнджерс 1:0 Фейєнорд 22:00  Фейєнорд _:_  Янг Бойз
2 тур. 3.10 5 тур. 28.11
19:55  Фейєнорд 2:0  Порту 19:55  Фейєнорд _:_  Рейнджерс
19:55  Янг Бойз 2:1  Рейнджерс 19:55  Янг Бойз _:_  Порту
3 тур. 24.10 6 тур. 12.12
19:55  Порту _:_  Рейнджерс 22:00  Порту _:_  Фейєнорд
19:55  Янг Бойз _:_  Фейєнорд 22:00  Рейнджерс _:_  Янг Бойз

Група H

Команда І П Н П З П О
1.  Лудогорець 2 2 0 0 8 1 6
2.  Еспаньйол 2 1 1 0 3 1 4
3. Ференцварош 2 0 1 1 1 4 1
4.  ЦСКА 2 0 0 2 1 7 0
1 тур. 19.09 4 тур. 7.11
22:00 Лудогорець 5:1 ЦСКА 22:00 Ференцварош _:_ ЦСКА
22:00 Еспаньйол 1:1 Ференцва-рош 22:00 Еспаньйол _:_ Лудогорець
2 тур. 3.10 5 тур. 28.11
19:55 Ференцварош 0:3 Лудогорець 19:55 Ференцварош _:_ Еспаньйол
19:55 ЦСКА 0:2 Еспаньйол 19:55 ЦСКА _:_ Лудогорець
3 тур. 24.10 6 тур. 12.12
19:55 ЦСКА _:_ Ференцва-рош 22:00 Лудогорець _:_ Ференцва-рош
19:55 Лудогорець _:_ Еспаньйол 22:00 Еспаньйол _:_ ЦСКА

Група I

Команда І П Н П З П О
1.  Вольфсбург 2 1 1 0 4 2 4
2.  Гент 2 1 1 0 4 3 4
3.  Сент-Етьєн 2 0 1 1 3 4 1
4.  Олександрія 2 0 1 1 2 4 1
1 тур. 19.09 4 тур. 7.11
22:00 Гент 3:2 Сент-Етьєн 22:00 Олександрія _:_ Сент-Етьєн
22:00 Вольфсбург 3:1 Олександрія 22:00 Вольфсбург _:_ Гент
2 тур. 3.10 5 тур. 28.11
19:55 Олександрія 1:1 Гент 19:55 Олександрія _:_ Вольфсбург
19:55 Сент-Етьєн 1:1 Вольфсбург 19:55 Сент-Етьєн _:_ Гент
3 тур. 24.10 6 тур. 12.12
19:55 Сент-Етьєн _:_ Олександрія 22:00 Гент _:_ Олександрія
19:55 Гент _:_ Вольфсбург 22:00 Вольфсбург _:_ Сент-Етьєн

Група J

Команда І П Н П З П О
1.  Вольфсбергер 2 1 1 0 5 1 4
2. Рома 2 1 1 0 5 1 4
3.  Боруссія М 2 0 1 1 1 5 1
4.  Башакшехір 2 0 1 1 1 5 1
1 тур. 19.09 4 тур. 7.11
22:00 Боруссія М 0:4 Вольфсбер-гер 22:00 Вольфсбергер _:_ Башакшехір
22:00 Рома 4:0 Башакшехір 22:00 Боруссія М _:_ Рома
2 тур. 3.10 5 тур. 28.11
19:55 Башакшехір 1:1 Боруссія М 19:55 Вольфсбергер _:_ Боруссія М
19:55 Вольфсбергер 1:1 Рома 19:55 Башакшехір _:_ Рома
3 тур. 24.10 6 тур. 12.12
19:55 Башакшехір _:_ Вольфсбер-гер 22:00 Боруссія М _:_ Башакшехір
19:55 Рома _:_ Боруссія М 22:00 Рома _:_ Вольфсбер-гер

Група K

Команда І П Н П З П О
1.  Слован Братислава 2 1 1 0 6 4 4
2.  Брага 2 1 1 0 3 2 4
3.  Вулвергемптон 2 0 0 1 1 1 3
4.  Бешикташ 2 0 0 2 2 5 0
1 тур. 19.09 4 тур. 7.11
22:00 Слован 4:2 Бешикташ 22:00 Вулвергемптон _:_ Слован
22:00 Вулвергемптон 0:1 Брага 22:00 Брага _:_ Бешикташ
2 тур. 3.10 5 тур. 28.11
19:55 Брага 2:2 Слован 19:55 Брага _:_ Вулверге-мптон
19:55 Бешикташ 0:1 Вулверге-мптон 19:55 Бешикташ _:_ Слован
3 тур. 24.10 6 тур. 12.12
19:55 Бешикташ _:_ Брага 22:00 Слован _:_ Брага
19:55 Слован _:_ Вулверге-мптон 22:00 Вулвергемптон _:_ Бешикташ

Група L

Команда І П Н П З П О
1.  Партизан 2 1 1 0 4 3 4
2.  Манчестер Юнайтед 2 1 1 0 1 0 4
3.  АЗ Алкмар 2 0 0 0 2 2 2
4.  Астана 2 0 0 2 1 3 0
1 тур. 19.09 4 тур. 7.11
22:00 МЮ 1:0 Астана 17:50 Астана _:_ АЗ Алкмар
22:00 Партизан 2:2 АЗ Алкмар 22:00 МЮ _:_ Партизан
2 тур. 3.10 5 тур. 28.11
17:50 Астана 1:2 Партизан 17:50 Астана _:_ МЮ
19:55 АЗ Алкмар 0:0 МЮ 19:55 АЗ Алкмар _:_ Партизан
3 тур. 24.10 6 тур. 12.12
19:55 АЗ Алкмар _:_ Астана 22:00 МЮ _:_ АЗ Алкмар
19:55 Партизан _:_ МЮ 22:00 Партизан _:_ Астана

ФотоUEFA

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка