PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Геній тільки починав жити: світ сумує про загибель Кобі Брайанта

Світ сумує через загибель легенди НБА Кобі Брайанта і його дочки Джіанни. Багато відомих спортсменів, зірок шоу-бізнесу і політиків вже висловили свої співчуття.

– Немає слів, щоб висловити біль, який я переживаю зараз у зв’язку з цим трагічним і сумним моментом втрати мого друга, мого брата, мого партнера у переможних чемпіонатах, мого чувака і мого братана, – написав чотирикратний чемпіон НБА Шакіл О’Ніл.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от DR. SHAQUILLE O’NEAL Ed.D. (@shaq)

– Кобі був легендою на майданчику і тільки починав у тому, що було не менш значущим другим актом. Втрата Джіанни є ще більш несамовитою звісткою нам як батькам. Мішель і я посилаємо любов і молитви Ванессі (дружині Брайанта. – Ред) та всій сім’ї Брайанта в цей день, – написав 44-й президент США Барак Обама.

Читайте: Відео з місця аварії вертольота з Кобі Брайантом

– Я у шоці від трагічних новин про смерть Кобі Брайанта та Джіанни. Словами не можуть описати біль, яку я відчуваю. Я любив його – він був мені, як маленький брат. Ми часто розмовляли, і я буду дуже сумувати за цими розмовами, – написав легенда НБА Майкл Джордан.

– Кобі Брайант, хоча він і був одним із найбільших баскетболістів у всій історії, тільки починав жити. Він дуже любив свою сім’ю і прагнув у майбутнє. Загибель його прекрасної дочки Джіанни робить цей момент ще більш жахливим. Меланія і я шлемо наші глибокі співчуття Ванессі та чудовій сім’ї Брайанта. Хай буде з ним Бог! – відреагував на смерть спортсмена президент США Дональд Трамп.

– У мене немає слів… Уся моя любов до сім’ї та друзів Кобі. Було приємно зустрітися з вами і провести час разом. Ви були генієм, – написав футболіст Барселони Ліонель Мессі.

Також свої співчуття висловили акторки Джулія Робертс, Джессіка Альба, Енн Гетевей, співак Джастін Бібер, репер 50 Cent, модель Наомі Кемпбелл та інші.

Нападник французького ПСЖ Неймар присвятив Брайанту один із голів у ворота французького Лілля.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Justin Bieber (@justinbieber)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от CHRIS BROWN (@chrisbrownofficial)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Jason Momoa (@prideofgypsies)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Mark Wahlberg (@markwahlberg)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Naomi Campbell (@naomi)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Rebel Wilson (@rebelwilson)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Cristiano Ronaldo (@cristiano)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Naomi Campbell (@naomi)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Jessica Alba (@jessicaalba)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Sly Stallone (@officialslystallone)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Lenny Kravitz (@lennykravitz)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Ronaldo de Assis Moreira (@ronaldinho)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Jennifer Lopez (@jlo)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Kevin Hart (@kevinhart4real)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от snoopdogg (@snoopdogg)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Vin Diesel (@vindiesel)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Jamie Foxx (@iamjamiefoxx)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Halle Berry (@halleberry)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Kylie ✨ (@kyliejenner)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Channing Tatum (@channingtatum)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Kevin Hart (@kevinhart4real)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra)

Фото: Dreamstime

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка