, редактор стрічки, журналіст, оглядач

Емполі – Україна: де дивитися матч та прогноз букмекерів

тренування збірної України
Фото: УАФ

Збірна України з футболу та італійський Емполі проведуть товариський матч 17 травня. Спаринг відбудеться в Італії на стадіоні Карло Кастеллані о 21.30 за київським часом.

Це другий контрольний матч синьо-жовтих у межах підготовки до півфінального поєдинку плей-оф відбору на чемпіонат світу-2022 проти Шотландії.

Де дивитися матч Емполі – Україна?

Традиційно матчі збірної України транслює телеканал ТРК Україна покажуть телеканали Футбол 1 та Індиго TV. 

Зараз дивляться

Гру також можна буде подивитися на платформі oll.tv та YouTube-каналі УАФ.

Прогноз букмекерів на гру Емполі – Україна

На думку букмекерів, фаворитами матчу є підопічні Олександра Петракова. На перемогу України приймають ставки з коефіцієнтом 1.59. Успіх Емполі оцінюють в 4.80. Нічия оцінюється коефіцієнтом – 4.70.

Гімн України перед матчем виконає українська співачка Наталка Карпа.

Емполі – Україна – де дивитись онлайн матч від 17.05.2022 та прогноз букмекерів Фото 1

Офіційна заявка збірної України на гру:

  • Воротарі: Георгій Бущан (Динамо Київ), Андрій Пятов, (Шахтар Донецьк), Дмитро Різник (Ворскла Полтава).
  • Захисники: Олександр Караваєв, Ілля Забарний, Олександр Сирота, Денис Попов (усі — Динамо Київ), Микола Матвієнко, Валерій Бондар, Юхим Конопля (усі — Шахтар Донецьк), Тарас Качараба (Славія, Чехія).
  • Півзахисники: Тарас Степаненко, Михайло Мудрик (обидва — Шахтар Донецьк), Микола Шапаренко, Віталій Буяльський, Денис Гармаш, Віктор Циганков (усі — Динамо Київ), Олександр Піхальонок (СК Дніпро-1), Олександр Зубков (Ференцварош, Угорщина).
  • Нападники: Артем Довбик (СК Дніпро-1), Роман Яремчук (Бенфіка, Португалія), Артем Бєсєдін (Динамо Київ).

У першому спарингу збірна України здобула перемогу над менхенгладбахською Боруссією з рахунком 2:1. Голами у матчі відзначилися дебютанти Михайло Мудрик та Олександр Піхальонок.

У спарингу з жеребцями брали участь лише футболісти, які є представниками клубів УПЛ. Нещодавно до команди приєднався форвард Бенфіки Роман Яремчук. Також до Брдо до табору синьо-жовтих мали прибути ще троє наших легіонерів — Данило Сікан, Тарас Качараба та Олександр Зубков.

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка