Про це президент України Петро Порошенко заявив в інтерв’ю польському телеканалу TVN24.

За його словами, ніхто не знає, кого Росія атакує завтра. Може, солдати РФ захочуть захистити Північний потік-2 і атакують країни Балтії.

– Може, РФ захоче вдарити по чергових виборах, як вона намагалася це робити під час референдуму в Нідерландах або під час референдуму по Brexit та в інших країнах, – сказав Порошенко.

Президент зазначив, що ще 4 роки тому всі боялися назвати напад РФ на Україну агресією, а називали це просто конфліктом або кризою.

Зараз дивляться

Зараз ситуація виглядає не так.

РФ завжди заперечує власну відповідальність за злочини. Однак докази, як у випадку з малайзійським Боїнгом MH17 або отруєння у Солсбері, дозволяє показати справжню Росію.

– Події у Керченській протоці є небезпечними для цілісності України, але, перш за все, – для регіональної безпеки всієї Європи, і, можливо, для глобальної безпеки, – зазначив президент.

Він також додав, що реакція Заходу на агресію РФ в Керченській протоці була “блискавичною”: на захоплення українських моряків відреагували ООН, НАТО, більшість країн альянсу, G7 і ЄС.

До слова, ексерти DiXI Group також заявили, що Росія може проявити агресію в Балтійському морі, нібито захищаючи Північний потік-2.

Агрессия россии

Нагадаємо, чому українські моряки не відкрили вогонь під час агресії Росії на Керченській протоці.

 

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.