Вперше за 200 років: в Японії почався ритуал зречення престолу імператором

Сьогодні японський імператор Акіхіто розпочав перші ритуали зречення престолу у синтоїстському храмі, що відбувається вперше за 200 років.
Він увійшов в храм для того, аби повідомити богам, що більше не може виконувати обов’язки імператора.
Церемонія зречення престолу в Імператорському палаці відбудеться об 11.00 за київським часом, під час якої Акіхіто востаннє виступить з промовою в якості імператора Японії.
Читайте: Японку Кане Танаку визнано найстарішою людиною в світі
В країні не було жодних юридичних норм для того, аби імператор завчасно покинув престол, проте велика підтримка зі сторони народу дозволила парламенту ухвалити закон щодо зречення престолу.
Наступним імператором Японії стане наслідний принц Нарухіто.
До слова, уряд Японії заборонив батькам застосовувати фізичні покарання до дітей в якості виховання.