PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Це контрзаходи: посольство Великої Британії спростувало зняття санкцій з РФ

Велика Британія не мала наміру знімати санкції з РФ. У заяві уряду країни йшлося про контрзаходи у сфері торгівлі, а не про санкції, пояснили у посольстві.

– Такі контрзаходи допомагають захистити бізнес від збитків, спричинених недобросовісною конкуренцією або непередбаченими стрибками імпорту. Ці заходи ґрунтуються на економічних фактах і не виходять з політичних міркувань, – йдеться у повідомленні.

Більш того, наголошується, що повідомлення про наміри (Notice of Determination) означає, що після аналізу відповідної доказової бази планується зберегти ці контрзаходи, а не скасувати.

Читайте: США побоюються вводити антиросійські санкції – Bloomberg

Велика Британія планує зберегти 43 з 106 чинних захисних контрзаходів ЄС в рамках своєї власної системи захисту торгівлі.

– Управління торговельного захисту перегляне кожен із цих 43 контрзаходів, щоб переконатися у їхній відповідності потребам різних галузей британської економіки. Цей аналіз визначить, чи слід продовжувати застосовувати ті чи ті заходи та на якому рівні, коли Велика Британія розпочне провадити незалежну торговельну політику, – наголошують у посольстві Великої Британії в Україні.

А інструменти захисту, про які йшлося в оголошенні уряду, є першими із 43, що підлягають перегляду.

Раніше повідомлялося, що уряд Великої Британії має намір зняти з Росії та інших країн частину торговельних санкцій після завершення перехідного періоду після виходу країни з ЄС.

Фото: Dreamstime

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка