Вірменія готова до мирних переговорів щодо Нагірного Карабаху
Вірменія заявила про готовність розпочати мирні переговори щодо військових дій у Нагірному Карабасі. Про це Міністерство закордонних справ Вірменії заявило у Facebook.
– Ми вітаємо той факт, що Мінська група засудила застосування сили в зоні конфлікту в Нагірному Карабасі.
Також Міністерство вважає дії Туреччини та Азейбарджану, а також участь іноземних бойовиків неприпустимими, оскільки це може призвести до повномасштабної війни.
Читайте: Азербайджан показав трофеї, захоплені у бою з вірменськими військами
– Вірменія продовжує врегулювання конфлікту у Нагірному Карабасі мирним шляхом. Задля припинення вогню ми готові співпрацювати з Організацією з безпеки і співробітництва в Європі на основі домовленостей 1994-1995 років.
29 вересня Вірменія розглядала можливість підписання військового союзу з самопроголошеною республікою Нагірний Карабах. Прем’єр міністр Нікол Пашинян заявив про ймовірність визнання незалежності Карабаху
Фото: МЗС Вірменії