Військ РФ біля українського кордону наразі більше, ніж під час першої ескалації, тож країни Альянсу мають бути напоготові, заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

Дивіться також
Продовжимо стежити за ситуацією: Столтенберг про відведення військ РФ від кордонів
Столтенберг відреагував на заяву РФ про відведення військ від України

За словами генсека, Росія залишила неподалік кордону багато озброєння та військового обладнання.

– Ми побачили незначне зменшення скупчення російських підрозділів, але десятки тисяч військових залишаються.

Вони також ввели обмеження в Чорному морі, зокрема обмежений захід у Азовське море через Керченську протоку. Тому НАТО повинно залишатися пильним і пильно відстежувати розвиток ситуації, – сказав Єнс Столтенберг.

Столтенберг також наголосив, що питання агресивної поведінки РФ стане предметом обговорення засідання міністрів оборони країн ЄС у Брюсселі.

Зараз дивляться

Скупчення російських військ 

Російська Федерація відвела від кордону України зовсім незначну кількість військ. За даними іноземних ЗМІ – лише кілька тисяч, інші 80 тис. досі сконцентровані біля українського кордону.

За інформацією The New York Times з посиланням на представників Пентагону, ця концентрація досі є найбільшою з 2014 року.

Фото: НАТО 

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.