Укр Рус
, редактор стрічки

У Росії наклав на себе руки топ-менеджер Газпрому

газпром
Фото: Depositphotos

Після початку Росією агресії проти України, а також подальшими жорсткими санкціями з боку Заходу, від нібито самогубства помер топменеджер російської компанії Газпром.

Як пише Нова Газета, мертвим було знайдено заступника генерального директора Єдиного розрахункового центру Газпрому (казначейство компанії) з корпоративної безпеки Олександра Тюлякова. Його тіло знайшли у гаражі-прибудові до будинку.

— На місце події ми приїхали майже одночасно з поліцією, яку викликали ті, хто виявив труп… Все, що стосується селища Ленінського, нам одразу повідомляють. Особисто я бачив чоловіка в зашморзі, на підлозі гаража якийсь папірець лежав, – розповів виданню співробітник Слідчого комітету РФ області.

Російські криміналісти вже працювали, коли приїхали міцні чоловіки на трьох джипах, які представилися службою безпеки Газпрому та виставили поліцію за паркан будинку, пише видання.

Зараз дивляться

Нова Газета зазначає, що це вже другий з початку року суїцид у Ленінському селищі.

30 січня нинішнього року співробітники поліції та СК РФ вже виїжджали до цього селища і теж на самогубство: тоді було знайдено труп 60-річного Леоніда Шульмана, голови транспортної служби Газпром Інвест, якого знайшли у ванній кімнаті його власного будинку. На бортику ванни співробітники СК виявили записку, в якій чоловік скаржився на нестерпний біль у нозі, через що нібито й прийняв рішення про самогубство.

Читайте також
Розвідка США враховує фактор психічного здоров’я Путіна у розробці своїх стратегій
Володимир Путін

Зміст записки викликав у слідчих сумнів у її справжності, а ось те, що наприкінці 2021 року СБ Газпрому проводила перевірку у транспортному управлінні своєї дочірньої компанії, дає змогу припустити, що справжні причини самогубства можуть бути не пов’язані з болем у зламаній нозі.

Зміст посмертної записки загиблого Тюлякова не розголошується.

Слідчий комітет із Ленінградської області жодних коментарів за фактами двох самогубств не дає.

Водночас із сайтів Газпрому було прибрано фотографії загиблих.

Дивіться також
Боїться втратити владу? Як і чому Путін провів віртуальну зустріч зі стюардесами
Боїться втратити владу? Як і чому Путін провів віртуальну зустріч зі стюардесами

Джерело: Нова Газета

Газпром, Росія, Самогубство, Смерть
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка