, редакторка стрічки

США схвалили продаж зброї Тайваню на суму $360 млн

Пентагон
Фото: Depositphotos

У Державному департаменту США ухвалили можливий продаж Тайваню безпілотних літальних апаратів і ракет на суму приблизно $360 млн.

США схвалили продаж зброї Тайваню

Як стверджує Голос Америки з посиланням на повідомлення Агентства Пентагону зі співробітництва у сфері безпеки та оборони, США зобов’язані за законом надати Тайваню, на який претендує Китай, засоби для захисту, попри відсутність офіційних дипломатичних зв’язків.

Як заявили в Агенстві Пентагону, продаж зброї Тайваню допоможе підвищити безпеку та підтримувати політичну стабільність, військову рівновагу та економічний прогрес у регіоні.

Зараз дивляться

Зокрема, йдеться про продаж протипіхотних і протитанкових систем Switchblade 300, супутнього обладнання орієнтовною вартістю $60,2 млн, безпілотників ALTIUS 600M-V і необхідної апаратури на суму близько $300 млн.

У Міністерстві оборони Тайваню висловили подяку за зусилля США збільшити продаж зброї для півострова.

Нещодавно Китай розпочав військові навчання навколо Тайваню, посиливши тиск на півострів після інавгурації президента Лай Цінде.

У квітні президент США Джо Байден підписав законопроєкт, який стосується фінансування військової допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню у розмірі $95,3 млрд.

Читайте також
Китай пригрозив “придушити” незалежність Тайваню
Дун Цзюнь

Зброя, Китай, США, Тайвань
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка