, редакторка стрічки

Переговори з Путіним не мають сенсу – Байден

Джо Байден
Фото: Getty Images

Президент США Джо Байден не бачить сенсу вести переговори з очільником РФ Володимиром Путіним.

Про це глава Сполучених Штатів повідомив під час пресконференції у Вашингтоні за підсумками саміту НАТО.

Байден – про переговори з Путіним

Так, Байден, відповідаючи на запитання журналістів про імовірність переговорів із Путіним, зазначив, що “не готовий до спілкування з президентом РФ, бо той не має наміру змінювати свою поведінку”.

Зараз дивляться

За словами президента США, наразі у війні, яку, як вірить Путін, той “нібито виграв”, відсоток раніше захопленої території збільшився лише на 0,1% – із 17,3% до 17,4%.

Водночас, за даними Джо Байдена, РФ втратила понад 350 тис. солдатів убитими або пораненими.

Ще мільйон громадян, особливо молодь із технічними навичками, покинули РФ, оскільки не бачать майбутнього в країні-агресорі.

– У них (росіян, – Ред.) проблеми. Єдине, що їм вдається, – це контролювати інформацію та, відповідно, реакції громадськості, брешучи про все, що відбувається. Тому малоймовірно, що ми зможемо фундаментально змінити Росію найближчим часом, – зазначив Джо Байден.

На переконання Байдена, РФ потрібно стримувати заради безпеки Заходу, адже її імперіалістичні плани сягають далеко за межі України.

– Одне можна сказати точно: якщо ми дозволимо Росії досягти успіху в Україні, вона на цьому не зупиниться. Прочитайте промову Путіна після його вторгнення в Україну, і згадайте, яка була його мета, – порекомендував президент США.

Байден наголошує: готовий говорити з будь-яким лідером, і зокрема, з Путіним, якби той цього хотів.

Але, нагадує очільник Сполучених Штатів, минулий досвід, як-от переговори щодо контролю над використанням ядерного озброєння, не був доволі успішним.

Читайте також
Путін схвалив вихід РФ із договору про заборону ядерних випробувань
Володимир Путін

Повномасштабна війна в Україні триває вже 870-ту добу.

За ситуацією в містах можна стежити на інтерактивній карті бойових дій в Україні та карті повітряних тривог в Україні.

Джерело: Голос Америки
Війна в Україні, Володимир Путін, Джо Байден, Російська агресія, Саміт НАТО, США
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Ad

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка