PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Дмитро Шимків увійшов до керівництва Фармацевтичної фірми Дарниця

Екс-заступник голови Адміністрації президента України Дмитро Шимків очолив раду керуючої компанії ПрАТ Фармацевтична фірма Дарниця.

Дмитро Шимків увійшов до керівництва Фармацевтичної фірми Дарниця

Як повідомляє компанія в прес-релізі, в компетенції нового топ-менеджера входитимуть міжнародні зв’язки, стратегічне планування, розвиток і впровадження нових технологій.

– Дарниця – сучасна, динамічна і прибуткова українська компанія. Вивід її в клуб світових фармацевтичних гравців – цікавий виклик для мене як бізнесмена. Мені також імпонує те, що висока додана вартість не тільки створюється Дарницею в Україні, а й інвестується в Україну, – прокоментував Шимків своє призначення.

Він також зазначив, що фармацевтичний ринок України активно зростає, а українські розробки мають хорошу перспективу на міжнародних ринках.

– Саме медицина і фармацевтика будуть задавати тренди в економіці і інноваціях протягом наступних 25 років, аналогічно ролі індустрії високих технологій останніх 25 років, – вважає Шимків.

Він також повідомив, що в найближчі кілька років планує працювати в радах кількох інноваційних компаній, пропозиції від яких зараз розглядає.

Дмитро Шимків народився 28 вересня 1975 у Львові. З 1998 року працював на керівних посадах в інноваційних компаніях України, Європи і США. У 2007 році почав працювати в Microsoft Україна, а в 2009-2014 роках очолював представництво корпорації в Україні. У липні 2014 року обійняв посаду заступника глави Адміністрації президента України. За чотири роки роботи на держслужбі за його участі було створено Національну раду реформ, запущені технології мобільної передачі даних третього і четвертого поколінь.

Також Дмитро Шимків займався запуском системи електронних закупівель ProZorro, брав участь в розробці стратегії сталого розвитку Україна 2020. Крім того, за сприяння Шимківа був запущений проект популяризації та вивчення англійської мови GoGlobal. Також за його участю створено Український культурний фонд, що стимулює розвиток українського кінематографа.

Читайте: Дарниця продовжує заробляти на ексклюзивній торговій марці ПАТ Фармак

ПрАТ Фармацевтична фірма Дарниця засновано в 1930 році. Є лідером в Україні за обсягом виробництва ліків у натуральному вираженні. Портфель компанії включає близько 250 найменувань готових лікарських засобів. У 2017 році компанія отримала чистий дохід від реалізації продукції в розмірі 2,530 млрд грн, що на 19% більше, ніж в 2016 році. Її чистий прибуток в 2017 році склав 342,111 млн грн. Одним із співвласників компанії є депутат Верховної Ради VIII скликання Гліб Загорій.

Як повідомлялося, 25 липня нинішнього року виконавчим директором ПАТ Фармак (Київ) був призначений Володимир Костюк. До березня 2018 року цю посаду обіймав Августин Дубнічка.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка