У Києві встановили нові навігаційні таблички для туристів

– Минулого тижня біля сходів на Пейзажку вже встановили кілька з них. Усього в першій черзі — 33 пілони для Верхнього міста і Подолу, – розповідають Агенти змін у Facebook.
На табличках дизайнери-волонтери свідомо не писали офіційні назви інституцій, а скоротили їх, аби було просто та зрозуміло.
Читайте: У Києві з’явиться новий грандіозний туристичний об’єкт – Кличко
– Звісно, не обійшлося без факапів. Оскільки на алеї посеред сходів не захотіли чіпати новеньке покриття, довелося один з пілонів поставити на траву, хоча це і менш зручно для читання інформації на ньому. Ба більше, через це стрілка, яка мала вказувати на туалет, стала вказувати на кущі. Менше з тим, стрілку ми швиденько виправили (наклеїли наліпку. – Ред.), і тепер все добре, – розповідають творці проекту.
На пілонах міститься довідка про зупинки громадського транспорту, мапи навколишніх кварталів та факти про місцевість.
Інформація на табличках міститься українською і англійською мовами.
Раніше Факти ICTV писали, що на Андріївському узвозі у Києві запустили інтерактивний маршрут по QR-коду, який вмонтували у бруківку.
Фото: Агенти змін.