PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Керченський міст зміщується: небезпечні ділянки на знімках з космосу

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України у Facebook показало кілька критичних ділянок, де відбуваються процеси зміщення Керченського мосту.

Зокрема, небезпечні процеси відбуваються у районі насипу з боку Кримського півострову. Тут зафіксовано вертикальні зміщеннями зі швидкістю від 89 мм (просідання) до 52 мм на рік (підняття).

А в центральній частині мосту спостерігається підняття арки залізничного сполучення зі швидкістю до 30 мм на рік. При цьому арка автомобільного сполучення просідає зі швидкістю до 32 мм на рік.

На острові Тузла дві небезпечні ділянки: частина коси просідає зі швидкістю від 10 до 90 мм на рік, а об’єкти поруч з ділянкою мосту просідають зі швидкістю до 83 мм на рік.

  • Керченський міст зміщується:
  • Керченський міст зміщується:
Керченський міст зміщується: небезпечні ділянки на знімках з космосу / 2 фотографии

Експерти кажуть, що вертикальні зміщення арок Керченського мосту “свідчать про нестабільність морського дна у місцях встановлення опор та мають негативний вплив на акваторію Чорного моря, можуть нести загрози життю і здоров’ю людей”.

Читайте: Гітлер не побудував, Сталін передумав. Коли впаде Керченський міст – оцінка інженера

Складні погодні умови особливо взимку також можуть вплинути на стійкість Керченського мосту.

Нагадаємо, Україна запровадила санкцій проти 19 російських компаній і 22 фізичних осіб, які брали участь у будівництві Керченського мосту в Криму. ЄС ввів санкції відносно 6 російських компаній, які брали участь у його будівництві.

Фото: Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка